+48 505 966 502 biuro@hajdertalarek.pl
Zaznacz stronę

Jak wygląda współpraca z nami?

Wycena

Zapytanie

Napisz do nas i opisz czego potrzebujesz. Dołącz proszę plany lub zdjęcia. W razie potrzeby dopytamy o dodatkowe informacje.

Nasza oferta

W odpowiedzi prześlemy Ci ofertę i możliwy czas realizacji. Każdy projekt wyceniamy w zależności od metrażu i zakresu potrzebnych prac. Orientacyjny koszt projektu możesz sprawdzić w menu górnym w zakładce OFERTA.

Z

Akceptacja oferty

Jeśli odpowiada Ci cena i termin realizacji projektu, wyślemy Ci naszą umowę do przejrzenia. Jeśli cena jest za wysoka i chcesz zrezygnować
z części prac projektowych, zaktualizujemy ofertę o wybrane elementy.

Umowa

Wgląd do umowy

Po zaakceptowaniu oferty prześlemy Ci uzupełnioną umowę na projekt wnętrza wg ustaleń z etapu ofertowania.
W umowie jest określony zakres projektu, etapowanie prac projektowych i płatności oraz inne formalne uzgodnienia.

Podpisanie umowy

Umówimy się na pierwsze spotkanie, podczas którego podpiszemy umowę oraz opowiesz nam o sobie, swoim stylu życia i wymarzonym wnętrzu. To najważniejszy etap — zrozumienie Twojego punktu widzenia i poczucia estetyki.

Rezerwacja terminu

Aby zarezerwować dla siebie zaproponowany przez nas termin na wykonanie projektu wnętrza, opłać fakturę zaliczkową w wysokości określonej w umowie.
Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Przygotowanie

l

Analiza potrzeb

Opowiesz nam o tym, jaki tryb życia prowadzisz. Przedstawisz nam swoje oczekiwania i potrzeby jakie projektowane wnętrze ma zaspokajać. Określisz też wymagania, które Twoje idealne mieszkanie powinno spełniać. 

Zdjęcia i plany

W zależności od tego na jakim etapie aranżacyjnym zaczniemy współpracę, poprosimy Cię o przesłanie nam planów i/lub zdjęć mieszkania. Pozwoli nam to na ocenę, co jesteśmy w stanie z danym wnętrzem zrobić.

Inspiracje

Poszukaj zdjęć wnętrz, które pasują Ci pod kątem stylu, kolorystyki, detalu, ciekawych rozwiązań. Dobrym rozwiązaniem jest założenie konta na Pinterest i zbieranie inspiracji do każdego pomieszczenia oddzielnie.

Projektowanie

j

Inwentaryzacja

Projekt koncepcyjny opieramy na bazie rzutów od dewelopera lub zwymiarowanego przez Ciebie mieszkania. Projekt wykonawczy wymaga od nas szczegółowych rysunków technicznych, dlatego sami wykonamy inwentaryzację.

Planer budżetu

Prowadzenie planera budżetu od samego początku procesu projektowego pozwoli Ci na pełną kontrolę nad realizacją założonego budżetu.

Etap koncepcyjny

Otrzymasz od nas rysunki koncepcyjne układu funkcjonalnego pomieszczeń,
z propozycją rozwiązań przestrzennych spełniających Twoje wymagania oraz z optymalnym wykorzystaniem metrażu mieszkania.

 

Wizyty w sklepach

Ważne jest, aby główne elementy wnętrza obejrzeć na żywo i do nich dopasować  próbki farb czy tkanin. Spotkamy się w wybranych salonach wnętrz, abyśmy mogli pokazać Ci możliwe rozwiązania kolorystyczne.

Wizualizacje 3D

Na podstawie dopracowanego układu pomieszczeń z etapu koncepcyjnego oraz Twoich inspiracji stylistycznych i kolorystycznych przygotujemy dla Ciebie realistyczne wizualizacje 3D z użyciem proponowanych mebli.

w

Dyskusje i poprawki

W trakcie trwania projektu razem omawiamy propozycje
i wybieramy najlepszą z nich pod kątem dopasowania do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz poczucia estetyki. To Ty masz największy wpływ na ostateczny kształt wnętrza.

Dokumenty

m

Projekt wykonawczy

Projekt wykonawczy to dokumentacja techniczna ze szczegółowymi rysunkami, dzięki którym wykonawca wie jak wycenić swoją pracę, a następnie wykonać projekt wnętrza. Dołącz projekt do umowy z wykonawcą.

i

Spis materiałów

Otrzymasz przygotowane
w Excelu zestawienie ilościowe materiałów wykończeniowych, które przyda Ci się do uzupełnienia kosztorysu, oraz spis podstawowych elementów wyposażenia wnętrz użytych w Twoim projekcie.

i

Spójna kolorystyka

Razem ze szczegółowym projektem wykonawczym oraz spisem materiałów otrzymasz moodboardy tzn. plansze stylistyczno-kolorystyczne z kolażem zdjęć kolorów, materiałów i produktów użytych w danym wnętrzu.

Nadzór

Polecane firmy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami
i dostawcami. Dzięki temu masz pewność, że materiały są najwyższej jakości, prace wykończeniowe zostaną wykonane zgodnie ze sztuką,
a terminy dotrzymane.

i

Umowa

Uczciwy wykonawca nie będzie miał problemu z podpisaniem umowy na wykonanie swojej usługi i daniem gwarancji na wykonane prace.

w

Nadzór autorski

Oferujemy kompleksowe wsparcie w czasie prac wykończeniowych. Omawiamy  z wykonawcą zakres projektu oraz sprawdzamy jego wykonanie. Nadzorujemy zgodność prac z naszym projektem wnętrz.

Wybierz opcję dla siebie

Z

KONSULTACJA

Masz palący problem, który trzeba skonsultować z projektantem wnętrz? Chcesz skorzystać z naszej wiedzy i konkretnych wskazówek?

Z

PROJEKT BASIC

Chcesz optymalnie wykorzystać metraż mieszkania poprzez przeanalizowanie rozkładu pomieszczeń i dostosowanie go do Twojego trybu życia?

Z

PROJEKT OPTIMUM

Potrzebujesz szczegółowego projektu wnętrz dla wykonawcy oraz doboru kolorystyki i materiałów w zadanym budżecie?

Zapisz się na newsletter

Już wkrótce ruszamy z naszym newsletterem!

Twój adres e-mail jest u nas bezpieczny. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na adres biuro@hajdertalarek.pl lub skorzystaj z formularza.

Dominik Hajder
(+48) 509 200 919

Żaneta Talarek
(+48) 505 966 502

poniedziałek-piątek 9-18

12 + 11 =

Przed wysłaniem formularza zapoznaj się z Polityką prywatności.

Hajder&Talarek to pracownia projektowa, w której powstają projekty wnętrz biurowych dla klientów biznesowych oraz projekty wnętrz mieszkalnych dla klientów indywidualnych.

Dominik Hajder (+48) 509 200 919
Żaneta Talarek (+48) 505 966 502

biuro@hajdertalarek.pl

Wilczycka 27/19
02-488 Warszawa
NIP: 7842041055

Polityka prywatności

logotyp Hajder&Talarek biały